FA Cup predictions

Saturday, 21 September
Chester Chester
15:00
Altrincham Altrincham
none
Curzon Ashton Curzon Ashton
15:00
Blyth Spartans Blyth Spartans
none
Bradford (Park Avenue) Bradford (Park Avenue)
15:00
Morpeth Town Morpeth Town
none
1874 Northwich 1874 Northwich
15:00
Whitby Town Whitby Town
none
Trafford Trafford
15:00
Darlington Darlington
none
Gateshead Gateshead
15:00
Ramsbottom United Ramsbottom United
none
Guiseley Guiseley
15:00
Stockton Town Stockton Town
none
Alfreton Town Alfreton Town
15:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
none
Stamford Stamford
15:00
Boston United Boston United
none
Leamington Leamington
15:00
Chasetown Chasetown
none
Belper Town Belper Town
15:00
Witton Albion Witton Albion
none
Runcorn Town Runcorn Town
15:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
none
Potters Bar Town Potters Bar Town
15:00
AFC Hornchurch AFC Hornchurch
none
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
15:00
Bognor Regis Town Bognor Regis Town
none
Billericay Town Billericay Town
15:00
Basildon United Basildon United
none
Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
15:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
none
Cray Wanderers Cray Wanderers
15:00
Soham Town Rangers Soham Town Rangers
none
Harrow Borough Harrow Borough
15:00
Carshalton Athletic Carshalton Athletic
none
Biggleswade Biggleswade
15:00
Chertsey Town Chertsey Town
none
Badshot Lea Badshot Lea
15:00
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
none
Barton Rovers Barton Rovers
15:00
Hitchin Town Hitchin Town
none
Enfield Town Enfield Town
15:00
Braintree Town Braintree Town
none
Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
15:00
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
none
Moneyfields Moneyfields
15:00
Whyteleafe Whyteleafe
none
Hartley Wintney Hartley Wintney
15:00
Chichester City Chichester City
none
Kings Langley Kings Langley
15:00
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
none
Haringey Borough Haringey Borough
15:00
Staines Town Staines Town
none
Farnborough Farnborough
15:00
Wealdstone Wealdstone
none
Welling United Welling United
15:00
Chipstead Chipstead
none
Chesham United Chesham United
15:00
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
none
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
15:00
Merthyr Town Merthyr Town
none
Sholing Sholing
15:00
Weymouth Weymouth
none
Hereford Hereford
15:00
Truro City Truro City
none
Portland United Portland United
15:00
Salisbury Salisbury
none
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
15:00
Taunton Town Taunton Town
none
Cirencester Town Cirencester Town
15:00
Chippenham Town Chippenham Town
none
Tiverton Town Tiverton Town
15:00
Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
none
Poole Town Poole Town
15:00
Hungerford Town Hungerford Town
none
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
15:00
Bath City Bath City
none
Oxford City Oxford City
15:00
North Leigh North Leigh
none
Kidlington Kidlington
15:00
Gloucester City Gloucester City
none
Brackley Town Brackley Town
15:00
Cinderford Town Cinderford Town
none
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
15:00
Dorchester Town Dorchester Town
none
Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
15:00
Tamworth Tamworth
none
Boston Town Boston Town
15:00
Leek Town Leek Town
none
Buxton Buxton
15:00
Corby Town Corby Town
none
Matlock Town Matlock Town
15:00
Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
none
Hednesford Town Hednesford Town
15:00
Barwell Barwell
none
Coalville Town Coalville Town
15:00
Stourbridge Stourbridge
none
Balham Balham
15:00
Royston Town Royston Town
none
AFC Telford United AFC Telford United
15:00
Nantwich Town Nantwich Town
none
Halesowen Town Halesowen Town
15:00
Stratford Town Stratford Town
none
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
15:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
none
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
15:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
none
Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
15:00
Chelmsford City Chelmsford City
none
Kingstonian Kingstonian
15:00
Grays Athletic Grays Athletic
none
Walthamstow Walthamstow
15:00
Abbey Rangers Abbey Rangers
none
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
15:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
none
Margate Margate
15:00
Concord Rangers Concord Rangers
none
Maidstone United Maidstone United
15:00
Cheshunt Cheshunt
none
Southport Southport
15:00
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
none
Ashton United Ashton United
15:00
Pontefract Collieries Pontefract Collieries
none
Colne Colne
15:00
Ossett United Ossett United
none
United of Manchester United of Manchester
15:00
Warrington Town Warrington Town
none
Kettering Town Kettering Town
15:00
Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
none
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
15:00
Peterborough Sports Peterborough Sports
none
Flackwell Heath Flackwell Heath
15:00
Slough Town Slough Town
none
Hadley Hadley
15:00
Ramsgate Ramsgate
none
Lowestoft Town Lowestoft Town
15:00
Needham Market Needham Market
none
Horsham Horsham
15:00
Dartford Dartford
none
St Albans City St Albans City
15:00
Worthing Worthing
none
Tavistock Tavistock
15:00
Highworth Town Highworth Town
none
Rushall Olympic Rushall Olympic
15:00
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
none
Hendon Hendon
15:00
Deeping Rangers Deeping Rangers
none
St Ives Town St Ives Town
15:00
Canvey Island Canvey Island
none
Marine Marine
15:00
Dunston UTS Dunston UTS
none
Lancaster City Lancaster City
15:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
none
Lewes Lewes
15:00
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
none
Biggleswade Town Biggleswade Town
15:00
Ware Ware
none
Irlam Irlam
12:30
York City York City
none
Wednesday, 11 September
Lewes Lewes
19:45 2 - 2
Leatherhead Leatherhead
none
Northwich Victoria Northwich Victoria
19:45 1 - 2
Lancaster City Lancaster City
none
Biggleswade Biggleswade
19:45
St Neots Town St Neots Town
none
Sunderland RCA Sunderland RCA
19:30 0 - 5
Dunston UTS Dunston UTS
none
Tuesday, 10 September
Arundel Arundel
19:45 0 - 4
Ramsgate Ramsgate
none
Peterborough Sports Peterborough Sports
19:45 3 - 2
East Thurrock United East Thurrock United
none
Canvey Island Canvey Island
19:45 2 - 1
Waltham Abbey Waltham Abbey
none
Worthing Worthing
19:45 2 - 2
Hastings United Hastings United
none
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
19:45 1 - 0
Banbury United Banbury United
none
Colne Colne
19:45 1 - 0
South Shields South Shields
none
AFC Sudbury AFC Sudbury
19:45 2 - 3
Deeping Rangers Deeping Rangers
none
Redditch United Redditch United
19:45 1 - 3
Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
none
Ashton United Ashton United
19:45 4 - 2
Tadcaster Albion Tadcaster Albion
none
Horsham Horsham
19:45 3 - 2
Metropolitan Police Metropolitan Police
none
Needham Market Needham Market
19:45 2 - 1
Dereham Town Dereham Town
none
Flackwell Heath Flackwell Heath
19:45 3 - 1
Sutton Athletic Sutton Athletic
none
Ossett United Ossett United
19:45 6 - 0
Thornaby Thornaby
none
Marske United Marske United
19:45 1 - 2
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
none
Atherton Collieries Atherton Collieries
19:45 0 - 1
United of Manchester United of Manchester
none
City of Liverpool City of Liverpool
19:45 0 - 4
Warrington Town Warrington Town
none
Shepton Mallet Shepton Mallet
19:30 1 - 2
Tavistock Tavistock
none
Sunday, 8 September
Aylesbury United Aylesbury United
15:00 0 - 3
Walthamstow Walthamstow
none
Kingstonian Kingstonian
15:00 2 - 0
Walton Casuals Walton Casuals
none
Cray Wanderers Cray Wanderers
15:00 2 - 1
Bedfont Sports Bedfont Sports
none
Evesham United Evesham United
15:00 0 - 2
Dorchester Town Dorchester Town
none

FA Cup predictions