Europa League predictions

Friday, 18 September
Riga Riga
08:00 1 - 0
Tre Fiori Tre Fiori
none
Thursday, 17 September
Honvéd Honvéd
20:05 0 - 2
Malmö FF Malmö FF
none
Bačka Topola Bačka Topola
20:00 4 - 4
FCSB FCSB
none
DAC DAC
19:45 3 - 3
Jablonec Jablonec
none
Servette Servette
19:45 0 - 1
Reims Reims
none
Osijek Osijek
19:45 1 - 2
Basel Basel
none
Linfield Linfield
19:45 0 - 1
Floriana Floriana
none
Coleraine Coleraine
19:30 2 - 2
Motherwell Motherwell
none
Viking Viking
19:30 0 - 2
Aberdeen Aberdeen
none
Mura Mura
19:15 3 - 0
AGF AGF
none
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
19:00 0 - 2
Milan Milan
none
Piast Gliwice Piast Gliwice
19:00 3 - 2
Hartberg Hartberg
none
Standard Liège Standard Liège
19:00 2 - 0
Bala Town Bala Town
none
Aris Aris
19:00 1 - 2
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
none
Borac Banja Luka Borac Banja Luka
19:00 0 - 2
Rio Ave Rio Ave
none
Kukësi Kukësi
19:00 0 - 4
Wolfsburg Wolfsburg
none
Sileks Sileks
19:00 0 - 2
Drita Drita
none
Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes
18:30 0 - 1
Dundalk Dundalk
none
Sfîntul Gheorghe Sfîntul Gheorghe
18:00 0 - 0
Partizan Partizan
none
Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi
18:00 2 - 1
Dinamo Moscow Dinamo Moscow
none
CSKA Sofia CSKA Sofia
18:00 2 - 0
BATE BATE
none
Laçi Laçi
18:00 1 - 2
Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
none
Hibernians Hibernians
18:00 0 - 1
Fehérvár Fehérvár
none
OFI OFI
18:00 0 - 1
Apollon Apollon
none
Djurgården Djurgården
18:00 2 - 1
Europa Europa
none
Connah's Quay Connah's Quay
18:00 0 - 1
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
none
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
18:00 2 - 1
Kairat Kairat
none
Olimpija Olimpija
17:30 2 - 2
Zrinjski Zrinjski
none
Flora Flora
17:30 2 - 1
KR KR
none
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
17:00 1 - 2
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
none
Neftçi Neftçi
17:00 1 - 3
Galatasaray Galatasaray
none
IFK Göteborg IFK Göteborg
17:00 1 - 2
Copenhagen Copenhagen
none
Riteriai Riteriai
17:00 1 - 5
Slovan Liberec Slovan Liberec
none
Bodø / Glimt Bodø / Glimt
17:00 3 - 1
Žalgiris Žalgiris
none
Botoşani Botoşani
16:45 0 - 1
Shkendija Shkendija
none
KuPS KuPS
16:30 0 - 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
none
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
16:00 0 - 5
Rangers Rangers
none
Teuta Durrës Teuta Durrës
15:00 0 - 4
Granada Granada
none
Astana Astana
15:00 0 - 1
Budućnost Budućnost
none
Ararat-Armenia Ararat-Armenia
15:00 3 - 3
Fola Esch Fola Esch
none
Renova Renova
14:30 0 - 1
Hajduk Split Hajduk Split
none
Ventspils Ventspils
13:15 1 - 5
Rosenborg Rosenborg
none
Kaisar Kaisar
13:00 1 - 4
APOEL APOEL
none
Wednesday, 16 September
B36 B36
19:00 1 - 1
The New Saints The New Saints
none
Hammarby Hammarby
18:00 0 - 3
Lech Poznań Lech Poznań
none
Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
17:30 0 - 5
Willem II Willem II
none
Thursday, 27 August
Partizan Partizan
20:00 1 - 0
Rīgas FS Rīgas FS
none
Honvéd Honvéd
20:00 2 - 1
Inter Turku Inter Turku
none
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
20:00 2 - 2
Ilves Ilves
none
Lech Poznań Lech Poznań
20:00 3 - 0
Valmiera / BSS Valmiera / BSS
none
Maribor Maribor
19:45 1 - 1
Coleraine Coleraine
none
Aberdeen Aberdeen
19:45 6 - 0
NSÍ NSÍ
none
Motherwell Motherwell
19:45 5 - 1
Glentoran Glentoran
none
FCSB FCSB
19:30 3 - 0
Shirak Shirak
none
Servette Servette
19:15 3 - 0
Ružomberok Ružomberok
none
Zrinjski Zrinjski
19:00 3 - 0
Differdange 03 Differdange 03
none
Valletta Valletta
19:00 0 - 1
Bala Town Bala Town
none
Kukësi Kukësi
19:00 2 - 1
Slavia Sofia Slavia Sofia
none
Petrocub Petrocub
19:00 0 - 2
Bačka Topola Bačka Topola
none
B36 B36
19:00 4 - 3
FCI Levadia FCI Levadia
none
Iskra Iskra
19:00 0 - 1
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
none
Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
18:45 3 - 0
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
none
The New Saints The New Saints
18:30 3 - 1
Žilina Žilina
none
Shakhtyor Shakhtyor
18:30
Sfîntul Gheorghe Sfîntul Gheorghe
none
FH FH
18:15 0 - 2
DAC DAC
none
Rosenborg Rosenborg
18:00 4 - 2
Breidablik Breidablik
none
Hammarby Hammarby
18:00 3 - 0
Puskás Puskás
none
AGF AGF
18:00 5 - 2
Honka Honka
none
Žalgiris Žalgiris
18:00 2 - 0
Paide Paide
none
Malmö FF Malmö FF
18:00 2 - 0
Cracovia Kraków Cracovia Kraków
none
Vaduz Vaduz
18:00 0 - 2
Hibernians Hibernians
none
Keşlə Keşlə
18:00
Laçi Laçi
none
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
18:00
Željezničar Željezničar
none
CSKA Sofia CSKA Sofia
18:00 2 - 1
Sirens Sirens
none
Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi
18:00 2 - 1
Universitatea Craiova Universitatea Craiova
none
Gjilani Gjilani
18:00
APOEL APOEL
none
Olimpija Olimpija
17:30 2 - 1
Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
none
Fehérvár Fehérvár
17:30 1 - 1
Bohemians Bohemians
none
Neftçi Neftçi
17:00 2 - 1
Shkupi Shkupi
none
Apollon Apollon
17:00 5 - 1
Saburtalo Saburtalo
none
Bodø / Glimt Bodø / Glimt
17:00 6 - 1
Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris
none
Alashkert Alashkert
17:00 0 - 1
Renova Renova
none
Sumqayıt Sumqayıt
17:00 0 - 2
Shkendija Shkendija
none
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
16:30 2 - 0
UT Pétange UT Pétange
none
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
16:00 0 - 2
Piast Gliwice Piast Gliwice
none
Nõmme Kalju Nõmme Kalju
15:30
Mura Mura
none
Teuta Durrës Teuta Durrës
15:30 2 - 0
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
none
Borac Banja Luka Borac Banja Luka
15:30 1 - 0
Sutjeska Sutjeska
none
Ventspils Ventspils
15:00 2 - 1
Dinamo-Auto Dinamo-Auto
none
Ordabasy Ordabasy
15:00 1 - 2
Botoşani Botoşani
none
Kairat Kairat
15:00 4 - 1
Noah Noah
none

Europa League predictions